wtorek, 8 maja 2018

Perfumy od Beyonce


Beyonce to kolejna piosenkarka, po Christinie Aguilerze czy Celine Dion, która dołączyła do grona gwiazd sygnujących perfumy swoim nazwiskiem
.
Jej pierwszy zapach - Heat powstał we współpracy z Givaudanem Claude'em Direm oraz Olivierem Gillotinem. W Stanach Zjednoczonych hasłem reklamowym kampanii promocyjnej było – „Złap gorączkę”, a w Polsce – „Rozpal zmysły.” Premiera perfum miała miejsce 2 lutego 2010 roku. W ciągu pierwszej godziny od premiery zapach kupiło 72 000 osób. Nutę głowy stanowi tu orchidea, neroli, magnolia i kwiat brzoskwini. Nuta serca to połączenie migdała i nektaru wiciokrzewu, a bazy – tonki, piżma oraz ambry. Nazwa perfum, jak przyznaje sama Beyonce, wzięła się od żaru i ognia, który pojawia się na koncertach gwiazdy. Flakon ma kolor czerwony, który jest ulubioną barwą piosenkarki i wygląda jakby był w ogniu. Stanowi on połączenie klasyki i nowoczesności. Film promujący perfumy nakręcił Jake Nava, który był reżyserem kilku teledysków piosenkarki, między innymi „Crazy in love” oraz „If I were a boy”. W reklamie Beyonce ma na sobie sukienkę z czerwonej satyny. W tle słychać natomiast cover utworu „Fever.”

Heat to nie jedyne perfumy Beyonce. W 2011 roku na rynku pojawiły się Heat Rush, które zaliczyć można do kategorii kwiatowo-owocowej. Znajdziemy tu między innymi wiśnię, marakuję, czerwoną pomarańczę, kwiat mango, drzewo tekowe, hibiskus, piżmo oraz ambrę.


Midnight Heat to natomiast niezwykle zmysłowy zapach, przywodzący na myśl gorące, letnie noce. Nuty głowy stanowi tu karambola, zwana również gwiezdnym owocem oraz śliwka. Nutę serca tworzy czarny tulipan, fioletowa piwonia i orchidea, a bazy – drzewo sandałowe, bursztyn i paczula.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz