poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Damskie perfumy

Poszukując odpowiedniego prezentu na urodziny, imieniny czy inną okazję dla mamy, siostry, babci lub partnerki, warto wziąć pod uwagę damskie perfumy. Jest to podarunek na tyle użyteczny i uniwersalny, że z całą pewnością zachwyci każdą z przedstawicielek płci pięknej. Ważne jest, by kupując perfumy upewnić się, że dany zapach będzie rzeczywiście podobał się ich przyszłej właścicielce – wystarczy sprawdzić w łazienkowej szafce czy toaletce, czy preferuje ona zapachy kwiatowe, owocowe czy też subtelne, orzeźwiające.
Aromaty kwiatowe, takie jak wyprodukowane przez markę Chloe Chloe, wybierane są najczęściej przez kobiety, uwielbiające klasyczne, eleganckie zapachy. Dzielą się one na delikatniejsze, bardziej subtelne oraz intensywniejsze, po które sięgną odważne panie, kochające wyzwania. Kwiatowe nuty są bowiem niezwykle romantyczne i atrakcyjne, jednakże odpowiednie ich połączenie może sprawić, że będą mocniejsze i pozwolą czuć się ich właścicielce pewnie, nawet przy okazji bardziej stresujących sytuacji.
Znakomitym pomysłem na prezent, będą damskie perfumy o owocowym, orzeźwiającym aromacie. Zachwycą one szczególnie w letnie dni, kiedy można pozwolić sobie na słodkie, figlarne zapachy. Do przykładowych marek, oferujących takie kosmetyki, zaliczają się chociażby: Daisy lub Christina Aguilera. Powyższe linie stanowią mieszanki kwiatowo-owocowe, co oznacza, iż panie, które po nie sięgną będą cieszyć się prawdziwym bogactwem aromatów: nutami malinowymi, liczi, śliwkowymi, truskawkowymi czy pomarańczowymi.

W przypadku braku jakiejkolwiek wiedzy w kwestii preferencji zapachowych, można zastanowić się nad wykupieniem zajęć w manufakturze, w której samodzielnie można przygotować indywidualny zapach, dopasowany do najskrytszych potrzeb przyszłej właścicielki. Niektóre drogerie dają szansę na zapisanie prywatnej receptury perfum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz