sobota, 14 kwietnia 2018

Alien perfumy

"Alien perfumy nie dla wszystkich" – tak określane są zapachy Thierry Muglera, bowiem są one bardzo specyficzne i nadają się na wyjątkowe okazje, nie do noszenia na co dzień.

Thierry Mugler, zaczął projektować perfumy w 1992 roku, szybko zaistniał i można powiedzieć, że współtworzy świat mody, wypuszczając nie tylko zapachy, ale również akcesoria i dodatki. Perfumy te są stworzone dla odważnych kobiet, kobiet biznesu. Zapach wyraża uczucie wolności, a także podkreśla osobowość (twardą, atrakcyjną i bardzo spokojną, zrównoważoną) właścicielki.

Kiedy tylko ten zapach pojawił się na rynku w 2005 roku, szybko został pokochany i po dziś dzień, jest ulubioną wonią wielu kobiet, które używają go tylko na wyjątkowe okazje. Ma bardzo trwały i intensywny zapach orientalno-drzewny. Fanek zapachu wciąż przybywa!

Flakonik jest wyjątkowo atrakcyjny i przyciąga wzrok. Wyróżnia się na tle innych zapachów swoim wyjątkowo ciekawym kształtem i odcieniem fioletu – wygląda jak diament!
Jakie nuty zapachowe możemy znaleźć w Alien? Jaśmin, sambac, biała ambra, drzewo kaszmirowe.

Dlaczego Alien? Perfumy skrywają małą ciekawostkę:
Kobieta Alien, to kobieta szamanka – stąd niezwykły kształt flakonu i jego ametystowa, bardzo głęboka barwa, która jest symbolem spokoju ducha i zamyślenia.

Te perfumy znajdziesz w dobrych perfumeriach, internetowych i stacjonarnych. Ich cena waha się między 180 a 230zł – za pojemność 100ml. W sieci perfumy możemy znaleźć znacznie taniej, choć jednak lepiej poczuć najpierw ich charakterystyczny zapach, by przekonać się, czy na pewno będzie dla Ciebie odpowiedni. Jest naprawdę bardzo charakterystyczny, stworzony dla kobiet sukcesu, odważnych, wiedzących czego chcą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz